Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Agroturistika


COUNTRY CLUB

Areál sa nachádza  za mostom cez rieku Torysa, pod kopcom Furča v obci Haniska . Slúži verejnosti na oddych, zábavu a občerstvenie. Je vybudovaný v prírodnom prostredí a je vstupnou bránou do prešovskej prímestskej rekreačnej a oddychovej zóny Borkút. Výstavba areálu sa začala v roku 2010 a v súčasnosti sú podľa potreby dobudovavané ďalšie objekty.   

Prevádzkovateľom areálu je firma Monart, ktorá vznikla v r.2005, ale už od r.1991 poskytovala občerstvovacie služby v známej Letnej záhrade pod Furčou v obci Haniska. Od roku 2015 poskytuje všetky svoje služby v priestoroch areálu Country Club.

Monart je agentúrou ktorá  vykonáva činnosť v oblasti vidieckej turistiky a služieb . V oblasti služieb je to kultúrna, športov , vzdelávacia a agentúrna činnosť , ale aj iné služby podľa želania zákazníkov

Web: countryhaniska.estranky.sk

 

54.jpg      59.jpg

 

K atrakciám turistiky patria aj minerálne pramene v lokalite  Borkút. Nepatria síce do tunajšieho chotára, ale  východiskom k nim je Haniska ako najbližšia obec - sídlo s konečným terminálom dopravy (MHD) a parkoviskom. Ide o minerálne zdroje: Čurek, Borkút veľký, Popík a Borkút malý.


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

HANISKA II aktuálne počasie
webygroup
ÚvodÚvodná stránka